За період з 12 листопада по 16 листопада до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1376,0 тис. грн;

- освітня субвенція 3115,5 тис. грн;

- медична субвенція 1724,9 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 10,3 тис. грн.

На фінансування  виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  спрямовано 10,3  тис. грн.,

За період з 12 листопада по 16 листопада на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 3490,2 тис. грн, в тому числі за рахунок освітньої субвенції 2694,9 тис. грн.

За період з 29 жовтня по 02 листопада до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1742,8 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

- освітня субвенція 3115,4 тис. грн;

- медична субвенція 1724,9 тис. грн;

- субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій 474,0 тис. грн;

- субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами 939,9 тис. грн.

За період з 22 жовтня по 26 жовтня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1268,5 тис. грн;

- інша субвенція 40,6 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 2945,2 тис. грн.

На фінансування  виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  спрямовано 1041,7 тис. грн.

За період з 15 жовтня по 19 жовтня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 411,7 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн.

За період з 15 жовтня по 19 жовтня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 14,7 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 155,4 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень-жовтень 2018 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 15 жовтня по 19 жовтня за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 96,4 тис. грн.

За період з 08 жовтня по 12 жовтня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1533,1 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

- освітня субвенція 3115,5 тис. грн;

- медична субвенція 1725,0 тис. грн;

- інша субвенція 55,0 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 477,6 тис. грн.

За період з 01 жовтня по 05 жовтня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1121,8 тис. грн;

- освітня субвенція 3115,4 тис. грн;

- медична субвенція 1725,0 тис. грн;

- субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій 474,0 тис. грн;

- дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації 3111,4 тис. грн;

- субвенція на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` 187,3 тис. грн;

- субвенція на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров`я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії 2,8 тис. грн;

- субвенція на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань 92,5 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 5859,2 тис. грн.

За період з 24 вересня по 28 вересня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 2706,0 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

- інші субвенції 119,2 тис. грн.

За період з 24 вересня по 28 вересня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 5117,4 тис. грн, в тому числі за рахунок освітньої субвенції 3141,4 тис. грн.

За період з 17 вересня по 21 вересня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 882,8 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

- інші субвенції 175,2 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 2928,3 тис. грн.

За період з 10 вересня по 14 вересня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1060,0 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

- освітня субвенція 3115,5 тис. грн;

- медична субвенція 1725,0 тис. грн;

- інші субвенції 124,3 тис. грн.

За період з 10 вересня по 14 вересня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 3559,9 тис. грн, в тому числі за рахунок освітньої субвенції 2616,3 тис. грн.

 

 За період з 03 вересня по 07 вересня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1449,9 тис. грн;

- додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я 2393,4 тис. грн.;

- освітня субвенція 3115,4 тис. грн;

- медична субвенція 1725,0 тис. грн;

- субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій 474,0 тис. грн;

- субвенція на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` 187,3 тис. грн;

- субвенція на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров`я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії 1,7 тис. грн;

- субвенція на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань 92,5 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 5934,6 тис. грн.

На фінансування  виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  спрямовано 5457,9 тис. грн..

Фінансування на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету здійснено в сумі 476,7 тис. грн.

За період з 03 вересня по 07 вересня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 116,8 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 0,8 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень-вересень 2018 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 03 вересня по 07 вересня за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 3290,4 тис. грн, з них перераховано іншої субвенції місцевим радам району на утримання дошкільних навчальних закладів та закладів культури в сумі 2705,9 тис. грн.

За рахунок коштів медичної субвенції профінансовано заклади охорони здоров’я в сумі 454,9  тис. грн.

 

За період з 27 серпня по 31 серпня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1921,2 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн.

 На фінансування  виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  спрямовано 1156,2 тис. грн..

На фінансування пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  спрямовано 1276,5 тис. грн..

За період з 27 серпня по 31 серпня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 4146,5 тис. грн,  в тому числі за рахунок освітньої субвенції 2254,5 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 11,0 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень-серпень 2018 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 27 серпня по 31 серпня за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 161,9 тис. грн.

За рахунок коштів медичної субвенції профінансовано заклади охорони здоров’я в сумі 1820,9  тис. грн.

За період з 20 серпня по 23 серпня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 657,2 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

- інші субвенції 4,4 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 2432,7 тис. грн.

На фінансування  виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  спрямовано 1156,2 тис. грн.

За період з 13 серпня по 17 серпня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1060,5 тис. грн;

- освітня субвенція 1294,7 тис. грн;

- медична субвенція 1724,9 тис. грн;

- інші субвенції 10,0 тис. грн.

За період з 13 серпня по 17 серпня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 307,5 тис. грн,  в тому числі за рахунок освітньої субвенції 20,8 тис. грн,

За період з 06 серпня по 10 серпня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1337,6 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

- субвенція  на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» 187,3 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 6071,7 тис. грн.

На фінансування  виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  спрямовано 5092,8 тис. грн.

За період з 30 липня по 03 серпня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1339,3 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

-дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я 2393,4 тис. грн;

- освітня субвенція 1294,7 тис. грн;

- медична субвенція 1724,9 тис. грн;

- субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій 474,0 тис. грн;

- субвенція на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань 92,5 тис. грн;

- субвенція на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах  69,9 тис. грн.

За період з 23 липня по 27 липня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1641,4 тис. грн;

- інша субвенція 7,6 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 1534,0 тис. грн.

На фінансування виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету спрямовано 10,3 тис. грн.

За період з 16 липня по 20 липня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1130,4 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 613,4 тис. грн.

На фінансування виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету спрямовано 608,2 тис. грн.

 За період з 09 липня по 13 липня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 941,3 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

- освітня субвенція 1618,4 тис. грн;

- медична субвенція 1724,8 тис. грн;

- інша субвенція 59,0 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 1846,0 тис. грн.

На фінансування виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету спрямовано 31,0 тис. грн.

Фінансування на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету здійснено в сумі 466,7 тис. грн.

Фінансування на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету здійснено в сумі 1348,3 тис. грн.

За період з 09 липня по 13 липня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 884,3 тис. грн, із них за рахунок коштів освітньої субвенції – 1,6 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 143,4 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень-липень 2018 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 09 липня по 13 липня за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 176,1 тис. грн

За рахунок коштів медичної субвенції профінансовано заклади охорони здоров’я в сумі 1204,7 тис. грн.

 За період з 02 липня по 06 липня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 937,8 тис. грн;

- освітня субвенція 1618,4 тис. грн;

- медична субвенція 1724,8 тис. грн;

- субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій 474,0 тис. грн;

- дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я 2393,4 тис. грн;

- субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами 22,9 тис. грн;

- субвенція на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа`179,2 тис. грн;

- субвенція на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань 92,4 тис. грн;

- інша субвенція 140,0 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 5743,6 тис. грн.

За період з 25 червня по 27 червня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 2336,0 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

- інша субвенція 120,9 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 83,3 тис. грн.

На фінансування пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  спрямовано 83,3 тис. грн.

За період з 25 червня по 27 червня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 6991,1 тис. грн, із них за рахунок коштів освітньої субвенції – 4888,5 тис. грн.

Сторінка 1 із 4

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.