За період з 12 лютого по 16 лютого до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1322,2 тис. грн;

- освітня субвенція отримана в сумі 3115,4 тис. грн;

- медична субвенція отримана в сумі 1725,0 тис. грн.

За період з 12 лютого по 16 лютого на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 3120,3 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 297,7 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень-лютий 2018 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 12 лютого по 16 лютого за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 724,4 тис. грн.

За рахунок коштів медичної субвенції профінансовано заклади охорони здоров’я в сумі 869,1 тис. грн.

 

За період з 05 лютого по 09 лютого до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1148,9 тис. грн;

- базова дотація отримана в сумі 612,4 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 5633,4 тис. грн.

На фінансування виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету спрямовано 4991,9 тис. грн.

Фінансування на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету здійснено в сумі 416,4 тис. грн.

На фінансування пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету спрямовано 225,1 тис. грн.

За період з 05 лютого по 09 лютого на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 323,3 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 1622,9 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень-лютий 2018 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 05 лютого по 09 лютого за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 2826,6 тис. грн, з них перераховано іншої субвенції місцевим радам району на утримання дошкільних навчальних закладів та закладів культури в сумі 2636,6 тис. грн.

За рахунок коштів медичної субвенції профінансовано заклади охорони здоров’я в сумі 29,4 тис. грн.

За період з 22 січня по 26 січня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 995,4 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 1357,0 тис. грн.

На фінансування виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету спрямовано 1357,0 тис. грн.

За період з 22 січня по 26 січня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 344,7 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 325,6 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень 2018 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 22 січня по 26 січня за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 432,8 тис. грн, з них перераховано іншої субвенції місцевим радам району на утримання дошкільних навчальних закладів та закладів культури в сумі 19,0 тис. грн.

За рахунок коштів медичної субвенції профінансовано заклади охорони здоров’я в сумі 659,8 тис. грн.

За період з 15 січня по 19 січня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 969,3 тис. грн;

- базова дотація отримана в сумі 612,4 тис. грн;

- додаткова дотація отримана в сумі 1575,9 тис. грн;

- субвенція на відшкодування вартості лікарських засобів отримана в сумі 92,5 тис. грн.

За період з 02 січня по 05 січня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 639,6 тис. грн;

- освітня субвенція отримана в сумі 3115,4 тис. грн;

- медична субвенція отримана в сумі 1725,0 тис. грн;

 На фінансування пільг та житлових субсидій населенню з оплати електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання та квартирної плати  спрямовано 9922,1 тис. грн.

За період з 11 грудня по 15 грудня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1425,6 тис. грн;

- стабілізаційна дотація отримана в сумі 803,8 тис. грн;

- освітня субвенція отримана в сумі 2150,2 тис. грн;

- медична субвенція отримана в сумі 2316,9 тис. грн;

- інша субвенція отримана в сумі 70,0 тис. грн;

За період з 11 грудня по 15 грудня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 2651,2 тис. грн, із них за рахунок коштів освітньої субвенції – 2009,9 тис. грн.

За період з 04 грудня по 08 грудня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 891,4 тис. грн;

- базова дотація отримана в сумі 488,5 тис. грн;

- субвенція на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань отримана в сумі 118,0 тис. грн;

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я отримана в сумі 3,1 тис. грн;

- інша субвенція отримана в сумі 182,3 тис. грн;

- субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами отримана в сумі 3,8 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 8170,4 тис. грн.

На фінансування виплат допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу  спрямовано 6853,7 тис. грн.,

Фінансування на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях здійснено в сумі  411,9 тис. грн.

Фінансування на надання населенню пільг та субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу здійснено в сумі 378,1 тис. грн..

Профінансовано будівництво та придбання житла для окремих категорій населення (придбання житла інваліду - учаснику антитерористичної операції Рибару А.А.) в сумі 526,7 тис. грн.

За період з 04 грудня по 08 грудня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 73,6 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 243,9 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень-грудень 2017 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 04 грудня по 08 грудня за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 2516,8 тис. грн, із них перераховано іншої субвенції місцевим радам району на утримання дошкільних навчальних закладів та закладів культури в сумі 1702,2 тис. грн.

За рахунок коштів медичної субвенції профінансовано заклади охорони здоров’я в сумі 211,7 тис. грн.

За період з 20 листопада по 24 листопада до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1005,0 тис. грн;

- базова дотація отримана в сумі 488,5 тис. грн;

- інша субвенція отримана в сумі 34,9 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 921,5 тис. грн.

За період з 13 листопада по 17 листопада до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1483,8 тис. грн;

- освітня субвенція отримана в сумі 2042,2 тис. грн;

- медична субвенція отримана в сумі 1504,6 тис. грн.;

- інша субвенція отримана в сумі 80,0 тис. грн.

За період з 13 листопада по 17 листопада на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 2998,4 тис. грн, із них за рахунок коштів освітньої субвенції – 1995,5 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 231,8 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень-листопад 2017 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 13 листопада по 17 листопада за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 397,9 тис. грн.

За рахунок коштів медичної субвенції профінансовано заклади охорони здоров’я в сумі 881,7 тис. грн.

 

 За період з 06 листопада по 10 листопада до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1349,1 тис. грн;

- базова дотація отримана в сумі 488,5 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 10067,6 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, а також для осіб з інвалідністю отримана в сумі 401,9 тис. грн.

На фінансування виплат допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу  спрямовано 6069,3 тис. грн.,

Фінансування на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях здійснено в сумі  411,0 тис. грн.

На фінансування пільг та житлових субсидій населенню з оплати електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання та квартирної плати  спрямовано 1248,0 тис. грн,

Фінансування на надання населенню пільг та субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу здійснено в сумі 2339,3 тис. грн..

Профінансовано будівництво та придбання житла для окремих категорій населення (придбання житла інваліду - учаснику антитерористичної операції Рибару А.А.) в сумі 401,9 тис. грн.

За період з 06 листопада по 10 листопада на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 263,3 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 13,4 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень-листопад 2017 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 06 листопада по 10 листопада за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 350,9 тис. грн.

За рахунок коштів медичної субвенції профінансовано заклади охорони здоров’я в сумі 47,8 тис. грн.

За період з 30 жовтня по 03 листопада до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1295,1 тис. грн;

- базова дотація отримана в сумі 488,5 тис. грн;

- додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я отримана в сумі 1799,9 тис. грн;

- освітня субвенція отримана в сумі 2042,1 тис. грн;

- медична субвенція отримана в сумі 1504,6 тис. грн;

- інша субвенція отримана в сумі 80,7 тис. грн;

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань отримана в сумі 117,8 тис. грн;

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров`я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії отримана в сумі 3,0 тис. грн;

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами отримана в сумі 3,9 тис. грн.

За період з 23 жовтня по 27 жовтня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 1490,9 тис. грн;

- медична субвенція отримана в сумі 90,5 тис. грн;

- інша субвенція отримана в сумі 268,8 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 1862,1 тис. грн.

За період з 16 жовтня по 20 жовтня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 438,7 тис. грн;

- базова дотація отримана в сумі 488,5 тис. грн;

- субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій отримана в сумі 2677,2 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 2548,6 тис. грн.

На фінансування виплат допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу  спрямовано 1269,3 тис. грн.,

На фінансування пільг та житлових субсидій населенню з оплати електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання та квартирної плати  спрямовано 1265,5 тис. грн,

Фінансування на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов 13,8 тис. грн.

За період з 16 жовтня по 20 жовтня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 18,7 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 5,2 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень-жовтень 2017 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 16 жовтня по 20 жовтня за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 317,5 тис. грн.

За період з 09 жовтня по 13 жовтня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 918,3 тис. грн;

- базова дотація отримана в сумі 488,5 тис. грн;

- освітня субвенція отримана в сумі 2042,1 тис. грн;

- медична субвенція отримана в сумі 1504,6 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 1912,8 тис. грн.

За період з 25 вересня по 29 вересня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 2154,0 тис. грн;

- базова дотація отримана в сумі 488,5 тис. грн;

- інша субвенція отримана в сумі 302,4 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 44,1 тис. грн.

Сторінка 1 із 3

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.