За період з 09 липня по 13 липня до загального фонду районного бюджету надійшло:

- власних та закріплених доходів 941,3 тис. грн;

- базова дотація 612,4 тис. грн;

- освітня субвенція 1618,4 тис. грн;

- медична субвенція 1724,8 тис. грн;

- інша субвенція 59,0 тис. грн;

- на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету отримано коштів на загальну суму 1846,0 тис. грн.

На фінансування виплати допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету спрямовано 31,0 тис. грн.

Фінансування на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету здійснено в сумі 466,7 тис. грн.

Фінансування на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету здійснено в сумі 1348,3 тис. грн.

За період з 09 липня по 13 липня на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету, спрямовано коштів в сумі 884,3 тис. грн, із них за рахунок коштів освітньої субвенції – 1,6 тис. грн.

На оплату за спожиті енергоносії та інші комунальні послуги по бюджетним установам районного підпорядкування спрямовано коштів в сумі 143,4 тис. грн.

Фінансування з районного бюджету за іншими видатками проводилося виходячи з плану на січень-липень 2018 року та згідно з помісячним розписом, а також наявного фінансового ресурсу.

За період з 09 липня по 13 липня за рахунок власних надходжень до районного бюджету здійснено інших видатків в сумі 176,1 тис. грн

За рахунок коштів медичної субвенції профінансовано заклади охорони здоров’я в сумі 1204,7 тис. грн.

ПОСИЛАННЯ
 

Бранці Кремля


karta_m

 


preview


Патронат над дитиною

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.