ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

Для учасників університету третього віку проведені Новорічно-Різдвяні посиденьки

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Щиро, із солодкими смаколиками на столах, та  святково піднесеним настроєм, сьогодні, 11 січня 2019 року, для університету третього віку на базі Бериславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 працівники комунального закладу Бериславської районної ради “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” провели Новорічно-Різдвяні посиденьки.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Свято розпочалося з привітань Діда Мороза і Снігуроньки. До новорічних вітань долучилася перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш, яка подякувала присутнім за активну життєву позицію, оптимізм і життєрадісність. У своєму виступі вона зазначила, що за час існування університету, а це майже п’ять років,  для його учасників створюються цікаві гуртки, постійно проводяться різноманітні заходи та зустрічі.  Ірина Дробиш наголосила, що Бериславська районна державна адміністрації і надалі буде підтримувати діяльність університету.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Захід пройшов у невимушеній і теплій атмосфері. З Новорічно-Різдвяними святами учасників університету вітали учнівська молодь, колективи районного Будинку культури та Бериславської дитячої музичної школи.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.