Відбулася зустріч з представниками Національної поліції в Херсонській області

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.12 грудня 2018 року у Бериславському районному будинку культури відбулась зустріч майбутніх випускників загальноосвітніх закладів району з працівниками Головного управління Національної поліції в Херсонській області та Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, присвячена початку вступної кампанії до вищих закладів освіти системи МВС України.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
На початку зустрічі, з вітальними словами до присутніх звернувся голова Бериславської районної державної адміністрації Олександр Гомон. Очільник району подякував представникам поліції за ініціативу проведення заходу, та наголосив на важливості профорієнтації школярів саме у такому форматі. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Про навчання на Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ розповів проректор навчального закладу-декан Херсонського факультету Олексій Соловей. Задля наочної демонстрації можливостей факультету старшокласникам продемонстрували показовий виступ його курсантів – майстрів рукопашного бою. Окрім цього, команда КВН “Нова Поліція” Херсонського факультету показала відмінний рівень виховної роботи навчального закладу. Начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП, майор поліції Тетяна Шкригалова повідомила школярам інформацію про порядок вступу до вищих закладів освіти системи МВС України. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Бериславська районна державна адміністрація.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Також перед присутніми виступив начальник Бериславського ВП ГУНП в Херсонській області, підполковник поліції Вадим Ковальчук, який подякував керівництву управління кадрового забезпечення та керівництву Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ за підготовку кваліфікованих фахівців у галузі права. Крім того, начальник відділу поліції нагородив цінними подарунками переможців конкурсу дитячих малюнків на тему: “Поліція очима дітей”.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.