Дихай вільно!

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який щорічно відзначається в Україні 24 березня, спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели низку заходів.
Під час соціально-профілактичної акції "Дихай вільно!" розповідали пересічним громадянам про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби, наголошували на необхідності відмови від шкідливих звичок.

Учні загальноосвітніх шкіл району, які взяли активну участь у заході прийшли до висновку, що повноцінний сон, спорт, правильне харчування та свіже повітря допоможуть уберегтися від туберкульозу та протидіяти хворобі.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Родзинкою заходу став флеш-моб з ромашками, які символізують чисті легені. Бажаючі підходили до паперових ромашок, розміщених на мольберті, та писали на пелюстках однієї з квіток відомі їм симптоми захворювання, а на іншій залишали написи заходів запобігання туберкульозу.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
У приміщенні Центру для учнів Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 прочитали лекцію на тему: “На туберкульоз може захворіти кожен”, під час якої розповіли підлітками, як вберегтися від захворювання на туберкульоз та наголосили на способах виявлення захворювання на ранній стадії.
ПАМ`ЯТАЙТЕ! Дотримання правил особистої гігієни та виконання рекомендацій, вказаних у пам’ятці, вбереже вас від захворювання на туберкульоз.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Всі учасники акції отримали буклети, листівки інформаційного характеру, координати медичних закладів Бериславського району, куди необхідно звертатись у разі виявлення симптомів хвороби та маленькі ромашки-емблеми, які стали нагадуванням кожному про обов’язкове проходження флюорографічного обстеження.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Вчасне профілактичне обстеження є запорукою вашого здоров’я.
Бережіть себе!

ПОСИЛАННЯ
 

Бранці Кремля


karta_m

 


preview


Патронат над дитиною

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.